Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

1987 yılında, İnşaat Yüksek Mühendisi (İTÜ) Haydar Gürbüz tarafından kurulan Gürbüz İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş., üstlendiği projeleri yüksek kalite ve verimle gerçekleştirme konusunda uzmanlaşmış, tam donanımlı bir genel müteahhitlik firmasıdır.

Gürbüz İnşaat, kuruluşundan bugüne kadar, deneyimli ve eğitimli çalışanlarının yardımı ile yurtiçi ve yurtdışında kamu ve özel sektör kuruluşlarından oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermiştir.

Gürbüz İnşaat’ın uzmanlaştığı alanlar; hastane ve sağlık tesisleri, eğitim yapıları, toplu konut ve konut projeleri, sanayi siteleri, kültür merkezleri, spor tesisleri ve şehirsel altyapı işleridir. Uzman teknik ve idari kadrosu, geniş makine parkı ve uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile üzerine aldığı her taahhüdü üstün kalitede, bütçe limitleri içinde ve zamanında bitiren Gürbüz İnşaat, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve iş ortaklarının haklı güvenini kazanmaktan gurur duymaktadır.

Kalite, iş güvenliği ve çevre konularında hiçbir şekilde taviz vermeyen Gürbüz İnşaat, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 sertifikalarına sahiptir. Güven kazanmayı her türlü kazanımın önüne koyan firmamız, 37 yıldır etik değerlerinden asla ayrılmadan, çağın teknolojileri ile yenilenerek geleceğe  sağlam adımlarla yürümektedir.